E-mail

Protestantse Gemeente Garrelsweer-Winneweer-Wirdum


Kerkgebouw Garrelsweer:

Stadsweg 89 9918PM Garrelsweer.

Telefoon: 0596-203042 ( U wordt doorgeschakelt ) 

Kerkgebouw Wirdum: 

Kerkeweg 24, 9917PJ Wirdum (Gn)

Predikant:

Ds. Christel Minnaard Telefoon. 0623061015
Email: predikant@pkngww.nl

Scriba: Email: scriba@pkngww.nl

Diaconie. Email: diaconie@pkngww.nl

College van kerkrentmeesters: Email: cvk@pkngww.nl

Kerkelijkelijk bureauEmail: kerkbureau@pkngww.nl

Boekhouder van kerk en diaconie: Email: boekhouder@pkngww.nl

Banknummers:

Het IBAN-nummer van de kerk:           NL51RABO 0373711425

Het IBAN-nummer van de Diaconie:    NL54RABO 0373737173

Coödinator Kerkgebouw en zalen Garrelsweer:

Mw. Femmie van der Veen

Stadsweg 104, 9918PS Garrelsweer

Telefoon. 06-57801506          Email: koster@pkngww.nl

Coödinator kerkgebouw Wirdum

Dhr. Robert Spannenberg

Kerkeweg 20, 9917PJ Wirdum (Gn)     Email: kerkwirdum@groningerkerken.nl

Berichten naar kerkblad Groeiwijzer

Email: groeiwijzer@pkngww.nl

Berichten voor de Protestantse kerkbode

Email: gronkerkb@pkngww.nl

Uiterste inlevermoment is op de zondagavond voor 18:00 u (oneven weken)

Webmaster                Email: webmaster@pkngww.nl